Berry

                                                                                      "CHOVNÝ PES"    

                            Cashmere Love de Donawitz

   

 

Otec : Sireva Minstergate Paganini

Matka : Eternal Vision at Sirius Nova

Datum narození : 31.srpna 2010

Výška : 69 cm

Váha : 38 kg

 

Berry se narodil 31.srpna 2010 v chovatelské stanici de Donawitz jako první ze 7 sourozenců.Pochází tak z veleúspěšného vrhu C,který vyniká jak na výstavním poli tak i pracovním.Je téměř čisté anglické krve.Více jak polovina jeho předků pochází z nejúspěšnější chovatelské stanice v Anglii ze Sirevy.Jeho otec Sireva Minstergate Paganini - Axel je výstavním a pracovním šampionem  Anglie.Dvakrát se mu podařilo získat BISe na výmaří klubovce a také získal RCC – druhý nejlepší pes v rase (z 200 přihlášených jedinců) na nejprestižnější výstavě v Anglii, na Cruft´s. Je také vynikající pracovní pes, svoje perfektní vlohy podědil od obou svých rodičů.

Fotogalerie k nahlédnutí zde.

Matka Eternal Vision at Sirius Nova - Ginapochází z jedné z nejúspěšnějších chovatelských stanic v ČR, ze Sirius Novy. Je jedna z fen z veleúspěšného vrhu E, kde se narodilo 14 štěňat. Gina je několikanásobnou Junioršampionkou, Šampionkou a Grandšampionkou. Je taktéž Mezinárodní šampionkou krásy C.I.B. a Mezinárodní výstavní šampionkou C.I.E.Má za sebou spoustu loveckých zkoušek, z toho 3x všestranné. Na Mezinárodních všestranných zkouškách se zadáváním CACIT, získala I. cenu, celkově 6. místo a byla oceněna za nejlepší práci na vodě.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Berry je ušlechtilý pes s krásnou samčí hlavou.Má perfektní horní i spodní linii a výborný hrudník i předhrudí.Jeho láska k dětem je úžasná a jako rodinný mazlíček,kamarád a přítel splňuje veškeré vlastnosti psa,které si jen můžeme přát.